به پیرایش کالا خوش آمدید

ضمن قدردانی از توجه شما؛ به اطلاع می رساند عضویت، ثبت سفارش و اقدام به خرید از فروشگاه اینترنتی پیرایش کالا به معنای مطالعه و پذیرش قوانین و مقررات این فروشگاه که در ذیل آمده است، می باشد.
پیرایش کالا این حق را برای خود محفوظ می دارد تا با توجه به شرایط، این قوانین را تغییر دهد و مشتری می بایست قبل از ثبت هر سفارش ، قوانین و مقررات سایت را مطالعه نماید تا از سوء تفاهم های احتمالی جلوگیری شود.

1. در ثبت سفارش دقت لازم را مبذول فرمائید چرا که هیچگونه تعویض و مرجوعی کالا پذیرفته نیست.
2. در صورت ثبت سفارش بیش از 100 هزار تومان ارسال رایگان خواهد بود و در غیر اینصورت هزینه ارسال سفارش به عهده مشتری خواهد بود.
3. خریداری محصولات به صورت عمده با هماهنگی با مدیر سایت شامل تخفیف ویژه خواهد بود.
4. شرح قوانین و مقررات سایت در ذیل آمده است که خواهشمند است آنها را به دقت مطالعه فرمائید

اطلاعات خریدار :

خریدار می بایست در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی ، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید و حتما ايميل و شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با شما تماس گرفت . ضمنا در صورتي كه اطلاعات مندرج در حساب كاربري شما صحيح نباشد ،‌هرگونه تاخير یا اشتباه به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خريدار مي باشد .

قیمت ها و موجودی کالاها:

کلیه قیمت ها و موجودی کالاهای مندرج در سایت به روز و صحیح می باشد، اما برای سفارش عمده یک کالا و یا خرید کالا هایی که با عبارت “با مسئول فروشگاه تماس بگیرید” ، می بایست قبل از سفارش حتما با فروشگاه هماهنگ نمایید.

همچنین درصورت تغییر قیمت ها، سفارشاتی که قبل از تغییر قیمت ثبت شده اند مشمول قیمت های جدید نخواهند شد مگر اینکه قیمت مندرج در سایت به دلیل خطای انسانی اشتباه درج شده باشد.

نحوه سفارش :

برای ارسال دقیق و به موقع سفارشات مشتری می بایست سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نماید اما در موارد خاص امکان ثبت سفارش حضوری و یا تلفنی نیز میسر می باشد که برای اطلاعات بیشتر می تواند با فروشگاه تماس حاصل نمایید.

ارسال سفارش :

در شرایط عادی در صورت پرداخت آنلاین سفارش ها ظرف 24 ساعت کاری بسته بندی و ارسال خواهند شد ، در صورت واریز به حساب زمان ارسال بسته ها 24 ساعت کاری پس از تایید تراکنش می باشد، زمان تحویل بسته به مشتری نیز بستگی به روش ارسال کالا دارد. سفارشات ثبت شده طبق روشي كه در زمان ثبت سفارش تعيين مي شود ، ارسال مي شوند و هزینه ارسال و بسته بندی سفارش نیز به عهده مشتری می باشد که در زمان سفارش ثبت می گردد. همچنین این امکان وجود دارد تا بسته مشتری با روشی غیر از روش های مندرج در سایت ارسال گردد که در این صورت پیش از ثبت سفارش، مشتری می بایست فروشگاه را مطلع نماید. بدیهی است هزینه ها و مسئولیت روش درخواستی مشتری به عهده خود او می باشد.

روش هاي پرداخت :

پرداخت مبلغ سفارش به روش هاي گوناگون شامل پرداخت نقدی (بانك – كارت به كارت – پرداخت نقدی در محل فروشگاه) و پرداخت آنلاين میسر می باشد كه در زمان ثبت سفارش قابل انتخاب است. در صورتی که سرعت ارسال بسته برای شما مهم می باشد پیشنهاد می کنیم حتما پرداخت را به صورت آنلاین و از طریق درگاه اینترنتی انجام دهید. در صورتی که خریدار روش پرداخت نقدی را انتخاب کند می بایست حداکثر ظرف مدت 24 ساعت نسبت به پرداخت وجه سفارش اقدام نموده و اطلاعات پرداخت را به فروشگاه ارسال نماید، در غیر اینصورت پس از مهلت مقرر سفارش حذف شده و هیچگونه مسئولیتی در این خصوص متوجه فروشگاه نمی باشد.

پيگيري سفارشات :

جهت پیگیری ارسال سفارش می توانید با تلفن های تماس فروشگاه ارتباط برقرار کنید.

تعویض کالای معیوب :

پس از دریافت بسته، مشتری 24 ساعت (بسته به تعداد اقلام یک سفارش درصورت هماهنگی با فروشگاه و دریافت تاییدیه این زمان قابل افزایش می باشد) فرصت دارد تا نسبت به تست و آزمایش محصولات دریافتی اقدام نموده و در صورت وجود هرگونه اشکال فروشگاه را مطلع نماید.

جهت اطلاع عرض می نماید، بسته های ارسالی تا حد امکان در لفافه مناسب قرار میگیرند تا از ایجاد مشکلات احتمالی در زمان حمل و نقل جلوگیری شود.

ماليات :

در حال حاضر در خريد نقدي ماليات دريافت شده از مشتري 0 مي باشد .

برگشت خوردن سفارش :

در صورتي كه بسته پس از ارسال به مبدا برگشت بخورد ،‌علت برگشت بسته بررسي مي شود و در حالتي كه علت آن عدم حضور شخص در زمان تحويل و يا اشتباه بودن مشخصات گيرنده (آدرس ، تلفن ، كد پستي و نام) باشد ، خريدار موظف به پرداخت مجدد كل هزينه ارسال خواهد بود و در حالتي كه مقصر فروشگاه باشد (ناخوانا بودن آدرس ، درج اشتباه مشخصات و يا مشكل در بسته بندي) با هزينه فروشگاه مجددا ارسال خواهد شد. آدرس مقصد به صورت پیش فرض همان آدرس درج شده در زمان ثبت نام میباشد . در صورتی که خریدار در زمان سفارش ادرس دومی تعریف کند ملاک مقصد گیرنده ادرس دوم یا سوم میباشد لذا به این نکته توجه نمایید.

تخفيف :

قیمت های درج شده در سایت به روز و مقطوع می باشد اما همکاران عزیز می توانند برای اطلاع از شرایط تخفیف و همکاری، با فروشگاه تماس حاصل کنند.

شرایط استفاده از کالا و خدمات فروشگاه :

خریدار متعهد می گردد بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران از محصولات فروشگاه استفاده نماید، مسولیت هر گونه استفاده غیر قانونی از محصولات ارائه شده در سایت متوجه خریدار بوده و در صورت نیاز به مجوز برای استفاده از یک کالای خاص ، خریدار می بایست رأساً نسب به دریافت مجوز های لازم از مراجع ذی صلاح اقدام نماید.

تغییر شرایط و قوانین :

حق تغییر شرایط و قوانین در هر زمان برای فروشگاه محفوظ می باشد، بدیهی است پس از تغییر شرایط و قوانین نسخه جدید از طریق وب سایت فروشگاه در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.